Home > Výroba > Moon edition

Westfal Jewels

Typ strojku Seiko NH35A / Eta Swiss 2000 automat s možností ručního nátahu
Tělo hodinek Ocel 316 L v nejrůznějších modifikacích
Materiál ciferníku Sklo jako srdce hodinek
Řemínek Kůže / kaučuk / kov 
 

 

 

Od 30 000Kč

Glass modifikace snoubí sklo jako srdce hodinek se zakázkovou činností  ještě něco víc.

Proč mít k dispozici pouze hodinky. Ne že by Vás sklo v srdci hodinek už tak neodlišilo od běžného nositele hodinek. My se to ale ještě rozhodli trochu podpořit a připravit pro Vás něco na víc. 

Nejen hodinky přesně pro Vás

 

Osobitý styl našich hodinek a značná část české ruční výroby je pro nás již specifické a tím víc to platí u hodinek Westfal Glass, kde samo srdce hodinek reprezentuje tradiční českou sklářskou výrobu z dílny Martiny Mokošínové a Jiřího Štencla. To celé doplňuje úžasný detail v podobě ručně šitého koženého řemínku z díly Ing. Jaroslava Vaculíka.

Právě Jiří Štencl, sklář a brusič skla z ateliéru v Mezipatře z Jablonce nad Nisou a Ing. Jaroslav Vacujík z Ogar Bags dostali v tomto tématu volné pole působnosti a připravili pro Vás kolekce, doplňující design našich hodinek. Naleznete tu tak krásné hodinky doplněny o autorské šperky vzniknuvší rovněž ze skla a doplňující celistvost a design přesně k hodinkám. Rovněž naleznete i nádherné doplnění o kažené produkty jako jsou psaníčka, kabelky, pásky, jež doladí celkový vizuální dojem kompletního sladění. 

 Některé kazety, chcete‐li sety, pro Vás máme připravené. Vše ostatní Vám rádi připravíme na zakázku, přesně dle Vašeho stylu a požadavku. 

V neposlední řadě Vám zde nabídneme i osazení hodinek drahý kameny, čímž sklo a jeho originalitu můžete ještě podpořit. 

Vždy si můžete vybrat:

Druh a barvu ciferníku — máme nesčetné množství barev, vzorů a provedení

Barvu a provedení těla hodinek 

Barva designu ciferníku

Možnost vlastního nápisu / dotvoření designu

Příprava a design ručně tvořeného řemínku 

Doplnění o autorský šperk dle Vašeho / našeho výběru

Doplnění — sladění s ostatními doplňky jako je kombinace řemínku hodinek, pásku, kabelky nebo psaníčka

Hodinky, jejich konfigurace a finální doladění a kombinace prvků je omezena jen představivostí. 

Jak to funguje?

I přes standardizaci naší výroby si můžete každé objednané hodinky nakonfigurovat dle Vaší představy. Krom technické konfigurace v podobě typu mechanického strojku, je pro Vás připravena personalizace v podobě barvy grafiky, osobního upravení grafiky hodinek jako například věnování nebo iniciály, definice typu řemínku a další. Ke každé naší objednávce přistupujeme osobně a rádi Vám s výběrem poradíme.