Modifikací Seiko je myšleno sestavení hodinek přesně dle Vašich představ z předdefinovaných komponent společnosti Seiko a naším karbonovým ciferníkem. Právě i variabilita našeho ciferníku posune hodinky do designu dle Vašich představ. 

Trochu retro, ale unikát

Model Old Bronze se sám o sobě prezentuje designem stylizovaným do retro, proto jsme se rozhodli tento aspekt upřednostnit a podpořit jej celkovou kompozicí hodinek. Tak vznikli kapesní hodinky Old Bronze Pocket.  

Popis parametrů a designu hodinek

Dominantou hodinek je do bronzu laděný case, lemovaný desítkovou soustavou vteřin, jež jsou vytlačeny přímo do case a stávají se tak součástí celého vzhledu. Tachometr je pak otočný a osobně shledáváme benefit v trošku tužším otáčení, čímž nedochází k neustálému "ladění" vzhledu. Celá kompozice pak sestává z:

  • Bronzově laděného case
  • Safírové sklíčko
  • Krabonového ciferníku dle Vaší volby
  • Robustního ručně tvořeného koženého podkladu hodinek
  • Strojek Seiko Watch - mechanický 

Hodinky jsou spíše frivolního rázu, avšak při správné kombinaci umí padnout i k dobře zvolenému outfitu business či business casual. Hodinky se zároveň vyznačují vysokou odolností a proto Vám určitě poslouží jako parádní doprovod třeba do přírody nebo na trip. Jejich masivní vzhled Vás dokáže doplnit a charakterizovat kupříkladu na akci, koncertu nebo třeba schůzce.

Specifikum hodinek je pak šroubovací korunka napomáhající celé těsnosti hodinek. Věříme, že se Vám uvedený model bude líbit a stane se stylovou součástí Vás samých.

Vzhledem k variabilitě výroby a finální konfigurace hodinek dle Vašich představ je termín dodání cca 3-4 týdny. Typového hodinky máme také skladem, vše samozřejmě záleží jak se domluvíme. Vždy se vynasnažíme plně přizpůsobit Vašim potřebám a očekáváním.  

 

Design: Zdeněk Westfal / David Kocman
Technické parametry : Kovový case s bronzovým nádechem, safírové sklíčko, karbonový ciferník (dle vlastního výběru), pásek o šířce xy mm, strojek Seiko Watch mechanic
Průměr: Ø 45 mm
Cena: 9 360 CZK / 381 eur

Sledujte nás!
najdete nás jak na FB tak IG