Old Bronze Pocket jsou netradiční retro kombinací již existující modelu Old Bronze převedeného do kapesního designu. Jako materiál podkladu jsme volili ručně opracovanou kůži, jež pro nás zpracovala Česká společnost OGARBAGS. 

Trochu retro, ale unikát

Model Old Bronze se sám o sobě prezentuje designem stylizovaným do retro, proto jsme se rozhodli tento aspekt upřednostnit a podpořit jej celkovou kompozicí hodinek. Tak vznikli kapesní hodinky Old Bronze Pocket.  

Popis parametrů a designu hodinek

Dominantou hodinek je do bronzu laděný case, lemovaný desítkovou soustavou vteřin, jež jsou vytlačeny přímo do case a stávají se tak součástí celého vzhledu. Tachometr je pak otočný a osobně shledáváme benefit v trošku tužším otáčení, čímž nedochází k neustálému "ladění" vzhledu. Celá kompozice pak sestává z:

  • Bronzově laděného case
  • Safírové sklíčko
  • Krabonového ciferníku dle Vaší volby
  • Robustního ručně tvořeného koženého podkladu hodinek
  • Strojek Seiko Watch - mechanický 

Hodinky jsou spíše frivolního rázu, avšak při správné kombinaci umí padnout i k dobře zvolenému outfitu business či business casual. Hodinky se zároveň vyznačují vysokou odolností a proto Vám určitě poslouží jako parádní doprovod třeba do přírody nebo na trip. Jejich masivní vzhled Vás dokáže doplnit a charakterizovat kupříkladu na akci, koncertu nebo třeba schůzce.

Specifikum hodinek je pak šroubovací korunka napomáhající celé těsnosti hodinek. Věříme, že se Vám uvedený model bude líbit a stane se stylovou součástí Vás samých.

Vzhledem k variabilitě výroby a finální konfigurace hodinek dle Vašich představ je termín dodání cca 3-4 týdny. Typového hodinky máme také skladem, vše samozřejmě záleží jak se domluvíme. Vždy se vynasnažíme plně přizpůsobit Vašim potřebám a očekáváním.  

 

Design: Zdeněk Westfal / David Kocman
Technické parametry : Kovový case s bronzovým nádechem, safírové sklíčko, karbonový ciferník (dle vlastního výběru), pásek o šířce xy mm, strojek Seiko Watch mechanic
Průměr: Ø 45 mm
Cena: 9 360 CZK / 381 eur

Sledujte nás!
najdete nás jak na FB tak IG