Náramkové hodinky Carbon Different jsou kombinací moderního designu s elegantním stylem. Jako jediné nabízí malý mechanismus na zamknutí korunky, díky kterému působí nejrobustnějším dojmem. Také mají variabilní mechanismy a to Seiko Watch mechanický strojek, nebo natahovací strojek. 

Ve velikosti je krása a síla

Opravdu dominantně působící na zápěstí jsou náramkové hodinky Carbon Different. Case ve dvou variantách a zajímavá škála kombinací jsou jen základní dva parametry tvořící kouzlo celé kompozice. Jak už název napovídá, hodinky jsou trochu jiné, ale věříme že v jejich odlišnosti je jejich velikost. 

Popis parametrů a design hodinek

Náramkové hodinky Carbon Different se v základu skládají ze dvou variant case, a to stříbrný lesklý / černý matný, který má spolu se zámkem velikost 50 mm. Zámek zamezuje samovolnému protáčení korunky a zároveň je ochranou proti zatrhnutí oblečení o korunku například u svetru. Celý case pak uzavírá safírové sklíčko s modrým nádechem jež krásně zvýrazňuje karbonový ciferník pod ním. Ciferník je pak tvořen v několika variantách a to:

  • Čistě karbonový ciferník (typ a barva dle Vaší volby)
  • Karbonový ciferník dle Vaší volby spolu s kovovým "O-ringem" s laserovyným motivem
  • Karbonový ciferník "Naked" s viditelným mechanismem (pouze pro natahovací typ)

Celou kompozici pak dotváří široký kožený náramek o šíři 24 mm. Ucelený popis hodinek je:  

  • Kovový case volitelného typu (stříbrný lesklý / černý matný)
  • Safírové sklíčko
  • Karbonový ciferník dle Vaší volby (viz popis výše) vč. volby barvy potisku ciferníku
  • Kožený řemínek (brava dle Vaší volby)
  • Strojek Seiko Watch - mechanický (kombinovatelný s potištěným karbonovým ciferníkem / ciferník + "O-ring")
  • Natahovací strojek (kombinovatelný se všemi typy ciferníků, vynikne při úpravě ciferníku "Naked") 

 

Hodinky Carbon Different jsou opravdu robustní a designový kousek, jež Vám pomůže vyniknout na každé pracovní schůzce nebo třeba na rande. V kombinaci s širokou šálou možností konfigurace Vám zároveň zaručí originalitu a neopakovatelnost Vašeho doplňku. Nechte se charakterizovat kompozicí hodinek a buďte originální. 

Vzhledem k variabilitě výroby a finální konfigurace hodinek dle Vašich představ je termín dodání cca 3-4 týdny. Typového hodinky máme také skladem, vše samozřejmě záleží jak se domluvíme. Vždy se vynasnažíme plně přizpůsobit Vašim potřebám a očekáváním.

 

Design: Zdeněk Westfal
Technické parametry : tbd
Průměr: Ø 50 mm
Cena: 6 672 CZK (Varianta Seiko Watch)

Sledujte nás!
najdete nás jak na FB tak IG