Náramkové hodinky Carbon Classic jsou, jak již název napovídá, klasickou kompozicí hodinek pro denní nošení. Hodinky se skvěle hodí jak ke sportovnímu tak i formálnímu odění. Svou velikostí nezastíní, ale svým zpracováním zaujmou. 

Nikdo nevymyslel nic dokonalejšího než černou linku na bílém pozadí

Stejně jako čistá černá linka na bílém pozadí, jsou i náramkové hodinky Carbon Classic prostě klasikou. Jednoduchý case reprezentuje nestárnoucí klasiku a karbonový ciferník je pak harmonicky kořeněným tónem klasického pokrmu. 

Popis parametrů a designu hodinek

Náramkové hodinky Carbon Classic jsou asi nejkombinovatelnější variantou ze současné produkce. Sestávají z klasicky sestaveného case s kružnicovým odstupňováním. Karbonový ciferník je pak plně volitelný a to formou materiálu (klasický černý krabon, nebo zalévaný karbon s prvky rosegold, silver, white element a pod). Pro model Carbon Classic pak můžete zvolit široké množství řemíků od klasických kožených až po sportovní kaučukové. Soupisem pak:

  • Kovový case volitelného typu (stříbrný lesklý / černý matný)
  • Karbonový ciferník dle Vaší volby 
  • Náramek hodinek taktéž dle Vašeho uvážení (kožený / kaučukový)
  • Strojek Seiko Watch - mechanický 

Vzhledem k možnosti kombinací můžete z hodinek vytvořit doplněk doslova pro jakoukoli příležitost. Kožený náramek a klasický černý karbonový ciferník ve stříbrném case pro společenskou událost, nebo černý case s gumovým náramkem a oranžovým potiskem ciferníku pro sportovní vzhled. Výsledek je omezený pouze Vaší představivostí a trochu i technickými parametry celé kompozice :-) 

Vzhledem k variabilitě výroby a finální konfigurace hodinek dle Vašich představ je termín dodání cca 3-4 týdny. Typového hodinky máme také skladem, vše samozřejmě záleží jak se domluvíme. Vždy se vynasnažíme plně přizpůsobit Vašim potřebám a očekáváním.

Design: Zdeněk Westfal
Technické parametry : Kovový case chromové nebo černé; karbonový ciferník (dle vlastního výběru), pásek o šířce 22 mm, strojek Seiko Watch mechanic
Průměr: Ø 40 mm
Cena: 5 360 CZK

Sledujte nás!
najdete nás jak na FB tak IG