Náramkové hodinky Old Bronze, jinak také "oldbronzy" nebo "OBčka", je model odchylující se od prvotních návrhu a jež nabízí velmi robustní vzhled na ruce. Kombinace zalévaného karbonu s prvky například rosegold elementy, dělají z hodinek velmi zajímavou podívanou.

Trochu staré, trochu nové

Model Old Bronze je kombinací retro case a robustního koženého řemínku spolu s naším karbonovým ciferníkem. Zejména se žlutými tóny potisku ciferníku je celá kompozice hodinek velmi vkusná. 

Popis parametrů a designu hodinek

Dominantou hodinek je do bronzu laděný case, lemovaný desítkovou soustavou vteřin, jež jsou vytlačeny přímo do case a stávají se tak součástí celého vzhledu. Tachometr je pak otočný a osobně shledáváme benefit v trošku tužším otáčení, čímž nedochází k neustálému "ladění" vzhledu. Celá kompozice pak sestává z:

  • Bronzově laděného case
  • Safírové sklíčko
  • Krabonového ciferníku dle Vaší volby
  • Robustního koženého pásku rovněž dle Vaší volby 
  • Strojek Seiko Watch - mechanický 

Hodinky jsou spíše frivolního rázu, avšak při správné kombinaci umí padnout i k dobře zvolenému outfitu business či business casual. Hodinky se zároveň vyznačují vysokou odolností a proto Vám určitě poslouží jako parádní doprovod třeba do přírody nebo na trip. Jejich masivní vzhled Vás dokáže doplnit a charakterizovat kupříkladu na akci, koncertu nebo třeba schůzce.

Specifikum hodinek je pak šroubovací korunka napomáhající celé těsnosti hodinek. Věříme, že se Vám uvedený model bude líbit a stane se stylovou součástí Vás samých.

Vzhledem k variabilitě výroby a finální konfigurace hodinek dle Vašich představ je termín dodání cca 3-4 týdny. Typového hodinky máme také skladem, vše samozřejmě záleží jak se domluvíme. Vždy se vynasnažíme plně přizpůsobit Vašim potřebám a očekáváním.  

 

Design: Zdeněk Westfal / David Kocman
Technické parametry : Kovový case s bronzovým nádechem, safírové sklíčko, karbonový ciferník (dle vlastního výběru), pásek o šířce 22 mm s podkladem, strojek Seiko Watch mechanic
Průměr: Ø 45 mm
Cena: 9 360 CZK

Sledujte nás!
najdete nás jak na FB tak IG