Home > Výroba > Carbon Classic

Carbon Classic

Typ strojku Seiko NH35A automat s možností ručního nátahu
Tělo hodinek Ocel
Materiál sklíčka Sklo
Řemínek Kůže

 

 

 

Od 9 549Kč

V jednoduchosti je prostě krása

Model Carbon Classic je naším původním počinem. Jedná se o zcela jednoduchý, ale nestárnoucí styl. Elegantní case vysokého lesku a klasického tvaru, snoubící se s karbonovým ciferníkem dělá z hodinek jedinečnou kombinaci stylu a inovace. S tímhle na ruce budete jedineční. A kdyby to bylo přeci jen málo, připravili jsme pro tento model kombinaci vrstveného ciferníku z karbonu a velbloudí kosti — a to je vážně nevšední unikát.

Hodinky přesně pro Vás

Specifikem pro hodinky od Westfal Watch je vždy osobitý styl a ruční výroba, kterou projde každý námi vyrobený ciferník. Navíc, aby Vaše hodinky byli skutečně nezaměnitelným originálem, každé si můžete nakonfigurovat dle Vašich představ. Možnost konfigurace je:

Druh karbonu na ciferníku

Barva Case (je‐li k dispozici)

Barva designu ciferníku

Možnost vlastního nápisu / dotvoření designu

Hodinky pak svou konfigurací tvoří nejen doplněk běžného nošení, ale je v nich zahrnuto i Vaše cítění a vize. Ať na obchodní schůzce, doma v obývacím pokoji, nebo na rande, nebudou to jen hodinky, bude to i kus Vás.

Model Carbon Classic, ať už ve svém klasickém podání (jen karbon) nebo v kombinaci s velbloudí kostí je spíše elegantnějšího stylu, ale ani k mikině nevypadá vůbec špatně. Ať ho budete nosit jakkoli, Věříme že Vám vždy udělá radost a při pohledu na čas, Vám vždy připomene “jo, tohle jsem z půlky vymyslel i já”

Svým rozměrem 40mm a tloušťkou 11,5mm, je model Carbon Classic ideální jak pro může, tak i ženy. Ani malý, ani velký, prostě akorát, tak, jak to v eleganci má být. 

Jak to funguje?

I přes standardizaci naší výroby si můžete každé objednané hodinky nakonfigurovat dle Vaší představy. Krom technické konfigurace v podobě typu mechanického strojku, je pro Vás připravena personalizace v podobě barvy grafiky, osobního upravení grafiky hodinek jako například věnování nebo iniciály, definice typu řemínku a další. Ke každé naší objednávce přistupujeme osobně a rádi Vám s výběrem poradíme.

Poptávkový formulář