Tradice & design
Trochu jiný pohled na čas.

Jsme český microbrand zabývající se tvorbou náramkových hodinek. Použitím zajímavých materiálu pro vlastní výrobu ciferníků a zaběhlých platforem designu vzniká v naší dílně zajímavý koncept hodinek.

(web pro Vás stále ladíme, buďte prosíme shovívavý, některé image budeme dále měnit, některé prokliky ještě nejsou plně funkční)

Krátké představeníMalé představení našeho projektu, výroby a začátku

První nápad "tvořit vlastní hodinky" začal v létě 2021. Začali jsem s nákupem strojního vybavení, reverzním inženýringem, kde v březnu 2022 se projekt dostal do reálné podoby a myšlenka byla překlopeny do vlastní výroby. Za rok 2022 jsem zrealizovali několik zajímavých projektů a rok 2023 jsem otevřeli spoluprací s organizací Gladiator Race, kde celý rok budeme připravovat hodinky členům a závodníkům.... Na dalších větších věcech pracujeme a těšíme se co nám následující čas přinese

Sample Image

Naše výroba

Disponujeme vlastním strojním vybavením v podobě programovatelného CNC, laserovou gravírovací stanicí a 3D technologiemi. Sami vytváříme design hodinek, většinu ciferníků a projekty zpracováváme od 3D návrhu po přípravu programu až po realizaci. Case hodinek pak používáme buď námi navržené a externě vyrobené nebo modifikace zejména značky Seiko.

Sample Image

Jak to začalo?

Počáteční nápad zrodu se datuje k polovině roku 2021. S mnohaletou zkušeností z automobilového průmyslu, praxí z odvětví technologie, projektů a kvality a ohromnou chutí tvořit, se začal formovat projekt Westfal Wacth až k současné podobě. Aktuálně máme v portfoliu několik vlastních designu, zakázkové stavby hodinek a připravujeme pro Vás daleko více.

Co nás čeká

Co nás čeká Připravované akce a projekty

V rámci našeho snažení jsme si vytyčili nějaké milníky a akce, jež bychom rádi realizovali. Ne vždy se realita střetává s naší vizí, ale když se povede, rádi se Vám pochlubíme jak zde tak na našich sociálních sítích.

Gladiator time - Hodinky Gladiator Race

Celý rok 2023

Ciferník z velbloudí kosti

03/2023

Space / moon edition

04/2023

Gramo edition

05/2023

Tvoříme hodinky s příběhem

Už nepřestaneme

Líbí se Vám co děláme
Dejte nám like