Naše spolupráce

Náš microbrand se za dobu svého nedlouhého působení stal partnerem sportovních organizací a profíků. Jsme nadmíru rádi, že naše hodinky a značku si dali na štít organizace jako Gladiator Race nebo Borci profesionálního MMA a fight sportů. O to větší potěšení je, že všechny naše spolupráce přerostli v partnerství, nebo kamarádství. Níže malá ukázka na čem aktuálně spolupracujeme, jaké hodinky hodinky jsme pro to připravili a taky jak umíme blbnot :-)

Awards

Předmět spoluprací

Všem našim partnerům jsme v rámci spolupráce vytvořili unikátní hodinky odrážející jejich aktivitu a snažení. Unikátní design, vlastní příběh a podpora aktivit, to je spolupráce s Westfal Watch.
  • Vytvoříme grafický návrh projektu

  • Definujeme technické specifikace a druh spolupráce

  • Hodiny zpracujeme přesně dle dohody

2

Roky existence Westfal Watch

Rosteme společně s partnery a vzájemně se podporujeme.

20

Permutací a unikátních návrhů

Víc jak 20 typů unikátního zpracování hodinek.

3

Sportovní odvětví a spolupráce

Spolupracujeme - Run / MMA / Box a Kick Box

X

Nesčetné množství nápadů

Vize a příběh je součástí našich projektů a spoluprací.

Kapacity v rámci spolupráce 2023

Rok 2023 opravdu stojí za to a v rámci podpory a spoluprací jsme téměř na hraně svých kapacit. Máme ale rádi výzvy a proto se nebráníme začít ještě s něčím dalším. Níže malý přehled jak na tom jsme:

Příprava návrhů

84%

Realizace a stavba hodinek

91%

Konstrukce

89%
Statistics

Duis vitae euismod leo. Vestibulum congue at erat a venenatis. Curabitur auctor, felis at varius bibendum, ante mauris vestibulum sapien, ac viverra nibh nunc et metus.

On this page you can see basic suffixes used in this template.

01 The clear suffix is very useful to create banners or images without additional borders, margins and paddings.

02 The no-padding suffix is also very useful inside the mainbody, mainbody_top, mainbody_bottom, and bottom1-bottom6 module positions.

03 Some suffixes like: container-special, container will affect the whole module position, not only the specific module box.

The Archi template contains following module positions.

The logo and copyrights areas contains content which can be set under the template params.

Proin pretium metus mauris, ut vulputate sem suscipit et. Vivamus sodales egestas lectus vel tempor. Quisque laoreet, ipsum vitae volutpat pellentesque, felis sapien ullamcorper augue, vulputate sagittis lacus nisi id libero. Curabitur velit ante.

Proin pretium metus mauris, ut vulputate sem suscipit et. Vivamus sodales egestas lectus vel tempor. Quisque laoreet, ipsum vitae volutpat pellentesque, felis sapien ullamcorper augue, vulputate sagittis lacus nisi id libero. Curabitur velit ante.

Líbí se Vám co děláme
Dejte nám like