Naše spolupráce

Náš microbrand se za dobu svého nedlouhého působení stal partnerem sportovních organizací a profíků. Jsme nadmíru rádi, že naše hodinky a značku si dali na štít organizace jako Gladiator Race nebo Borci profesionálního MMA a fight sportů. O to větší potěšení je, že všechny naše spolupráce přerostli v partnerství, nebo kamarádství. Níže malá ukázka na čem aktuálně spolupracujeme, jaké hodinky hodinky jsme pro to připravili a taky jak umíme blbnot :-)

Awards

Předmět spoluprací

Všem našim partnerům jsme v rámci spolupráce vytvořili unikátní hodinky odrážející jejich aktivitu a snažení. Unikátní design, vlastní příběh a podpora aktivit, to je spolupráce s Westfal Watch.
  • Vytvoříme grafický návrh projektu

  • Definujeme technické specifikace a druh spolupráce

  • Hodiny zpracujeme přesně dle dohody

2

Roky existence Westfal Watch

Rosteme společně s partnery a vzájemně se podporujeme.

20

Permutací a unikátních návrhů

Víc jak 20 typů unikátního zpracování hodinek.

3

Sportovní odvětví a spolupráce

Spolupracujeme - Run / MMA / Box a Kick Box

X

Nesčetné množství nápadů

Vize a příběh je součástí našich projektů a spoluprací.

Kapacity v rámci spolupráce 2023

Rok 2023 opravdu stojí za to a v rámci podpory a spoluprací jsme téměř na hraně svých kapacit. Máme ale rádi výzvy a proto se nebráníme začít ještě s něčím dalším. Níže malý přehled jak na tom jsme:

Příprava návrhů

84%

Realizace a stavba hodinek

91%

Konstrukce

89%
Statistics

Spolupracovat s námi neznamená holý vztah "hodinky za propagaci". Znamená to vytvoření partnerství a pevného vztahu podpory a vzájemné důvěry. Chceme pro Vás vytvořit produkt, který Vás bude těšit a vztah, u kterého si užijeme i trochu té srandy. 

Gladiator Race

Celé jsem to odstartovali spoluprací s organizací Gladiator Race (www.gladiatorrace.cz), která má nejen náš obrovský dík za příležitost ukázat, že to vážně umíme, ale i za obraz toho, jak taková spolupráce má vypadat. Náš prvotní návrh byl prostý, připravíme pro Vás originální hodinky, například pro top závodníka, a my Vás poprosíme o propagaci značky. Odpověď Však byla úžasná a ve smyslu: 

"Nám se to líbí, ale pojďte ten nápad rozpracovat a celé spolupráci dát příběh a přesah." S obrovským nadšením jsem tento přístup ocenili, a hodinkám samým i naší spolupráci jsem dali příběh. Hodinky Gladiator Race nesou pro rok 2023 kampaň zvanou Gladiator Time. Jsou připraveni pro "Gladiátor" jež svým počínáním podpořili a zanechali v organizaci Gladiator Race svou stopu. Mezi oceněné patří krom zakladatelů organizace na příklad člen GR, jež založil dětský oddíl Gladiat Kids. Členové tohoto oddílu nejen že získali motivaci ke sportu od útlého věku, ale po nějakém čase za začali umisťovat na předních příčkách příčkách i mezinárodních soutěží.

Nám to otevřelo oči, chytlo za srdce a určilo další směr našich plánovaných spoluprací, kde říkáme: 

"Rádi Vás podpoříme ve Vašem snažení a navážeme s Vámi spolupráci, kterou budeme moci rozvíjet a dát tomu celému přesah a vlastní příběh"

Děláme to srdcem a Vás chceme poprosit o totéž 

Pro Gladiátora jsem nejen vytvořili hodinky a navázali super spolupráci, ale zároveň se účastníme i jejich závodů, ať si spolu užijeme i trochu srandy :-) 

Image description.

Pepa "Air" Štummer

Další spoluprací, je představení nové tváře, parťáka Westfal Watch a to Pepu "Air" Štummera. Borec MMA vládnoucí nejen pěstí, ale po jednání s ním, nutno uznat, i rozumem a obrovskou dávkou pokory, i přes fakt že 1.4.2023 podepsal prestižní smlouvu s KSW. Jsme obrovsky potěšení a hrdí, že můžeme zahájit spolupráci právě s Pepou. Pro Pepu samozřejmě připravujeme hodinky s nosným tématem MMA, ale zároveň ho s hrdostí podpoříme v jeho snažení.  Už se o nás ví, že máme rádi příběhy a tenhle konkrétní by se dal pojmenovat “porosteme společně”, Pepa má totiž šanci se promlátit až k souboji o titul. Ať to tak dopadne, nebo ne, my jsme hrdí, že můžeme být u toho a tohle ryzí snažení podpořit. 

Pepa ale dokázal, že spolu skutečně porosteme. Jeho první profi zápas v KSW jasně ukázal, že si hodinky i naší podporu zaslouží. 

Image description.

Za nedlouho představíme dalšího borce a reprezentanta s kterým jsme navázali spolupráci. Celé tohle téma nás obrovsky těším a Všem našim partnerům ze srdce děkujeme! 

Líbí se Vám co děláme
Dejte nám like